European Moth Night   
EMNNa zakładkach umieszczonych poniżej znajdują się informacje niezbędne do uczestnictwa w akcji European Moth Night oraz wyniki zebrane na stronie. Nowe obserwacje w ramach akcji European Moth Night należy wprowadzić korzystając z modułu obserwacji. Wprowadzone obserwacje, dla których data zawiera się w zakresie akcji zostaną automatycznie przeniesione do modułu European Moth Night. Koordynatorem i ambasadorem honorowym akcji w Polsce jest autor strony ;-)
Wszelkie uwagi i pytania proszę zgłaszać przez formularz lub wysyłając e-mail.

Oficjalne wyniki akcji można znaleźć TUTAJ. Ewentualne nieścisłości w liczbie rekordów wynikają z tego, że każdego roku Centrala EMN zamyka listę z danymi natomiast mój system zbierania danych jest otwarty - dane mogą być dodawane/usuwane przez autorów bez ograniczeń. Z tego powodu dane zawarte tutaj proszę traktować jako orientacyjne.

Jeśli masz problem z otwarciem generowanych na stronie plików Excell i używasz starszych wersji MS Office (XP/2003) konieczna będzie instalacja Pakietu zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Word, Excel i PowerPoint 2007.